Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Věštírna Via Regia
Studijní obory
Kursy
Semináře

Historick Magick
Pohlednice
Konference

Výsledky anket
Seznam stránek
Kdo jsme?
Napište nám


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaSeznamka pro všechny!


Přihláška k odebírání MAGICK-novinek
z celého serveru

protože pořád se tu něco děje...

Celý Magick.cz prochází velkým přerodem. Po úplném zničení celého webu dva dny před vánocema 2016 jsme obnovili ze záloh a začalo velké přepisování skriptů. Nemáme nápad, jak nový Magick pojmout, začali jsme proto obnovovat původní podobu nejdřív do nouzového režimu. Postupně budeme přeprogramovávat to, co volá po změně. Programovací zvyklosti se za posledních 20 let trochu pohnuly kupředu, ale nechceme převzít nenápaditý blikací a vyskakovací design, který je aktuálně v kurzu.
Některé části stránek zůstávají v nouzovém režimu, jiné postupně opravujeme. Hůře na tom je relativně nový (2012) obchod, který budeme muset ručně převést na novější systém. Změny a pokroky budeme oznamovat v novinkovém mailu, kam přidáváme aktuální nabídku obchodu, školy i věštírny.
Pomůže nám, když nám chybné odkazy a všechny další chyby napíšete na mail 777zavináčmagicktečkacz. Díky moc!
Novinky si můžete přihlásit níž. Když si budete chtít novinky kdykoliv odhlásit, stačí kliknout na odkaz, který v mailu za tímto účelem je.


Přihláška k odběru novinek:

Zasílejte mi je prosím sem:


Novinky na webu (nejnovější nahoře):

Novinky 2017:
Listopad: Stará databáze je tak plná neplatných adres, že jsme se rozhodli zavést databázi novou. Prosím hlaste se, kdo chcete odebírat naše novinky. Po odeslání předvánočního mailu ji budeme rušit.
Podzim: Vše začíná být jakž takž v pořádku - mnohde ale nejede vkládání nových článků. Vydržte... Jenom obchodu osud nefandí a nové skripty jedou hůř, než ta staré. Ale jinde byste měli vesměs pochodit dobře. Kdyby vám něco nefungovalo, pište, budeme rádi.
Jaro: Opravujeme dál stránky školy a snažíme se je zbavit všech plevelných odkazů, vedoucích do nikam.
Ritual.cz jsme začali přesouvat na Joomla. Nejde to snadno, ale činíme se. Na Ritual.cz tak budete postupně nacházet všechny staré články - nejdřív jako nové. Bohužel nepůjdou asi převést komentáře.
Začali jsme bojovat s Prestou, což je skript, na kterém provozujeme obchod. Svůj boj jsme zjevně prohráli, vše bude potřeba přepsat. Bude to na dlouhé lokte, zatím odloženo. V obchodě lze nakoupit, ale některé funkce stávkují a budou čekat na nový skript.
Na přelomu ledna a února jsme obnovili horoskopy, výklady tarotu a run, upír-test a další části webu, které vám nejvíc chyběly.
Ve druhé půlce ledna jsme nahráli skripty na nový server a zděsili se. PHP3 je skutečně dávnou minulostí. Ale hned jsme se dali do oprav.
Přes vánoční svátky nám ani pošta nechodila. Před Slvestrem jsme nahodili nouzový režim - sice rychlostí šneka, ale lepší něco než nic. Byla přístupná škola a věštírna.

Novinky 2016:
Pravidelně obměňujeme nabídku seminářů a cvičení na http://skola.magick.cz/akce/akce.php. Vylepšili jsme zase stránku okultního obchodu. Zjednodušili jsme kategorie, zvýraznili hlavičku.
22. 12. přišla velká tma a Magick.cz, stejně jako Rituál, Tarot-Brno a další weby, přešel do absolutního utajení. Skutečně nebylo nic vidět, ani maily nešly.

Novinky 2015:
V srpnu jsme doplnili program akcí na další semestr.
Celý magick.cz se dočkal úprav skriptů a podpořili jsme vyhledávání.
Vylepšili jsme stránku okultního obchodu. Zjednodušili jsme kategorie, zvýraznili hlavičku.
V únoru jsme doplnili program akcí zase na další semestr.
Thelema-centrum má aktualizovaný a doplněný ceník pronájmů.

Novinky 2014:
Opravili jsme stránku Věštírny Via Regia. Dočkala se zjednodušení a tím větší přehlednosti.
Na školní stránku přibylo přidávání aktualit. Budou se tu objevovat třeba pozvánky na akce mimo rozpis a vše, co by studenti a příznivci neměli přehlédnout.
V srpnu jsme doplnili program akcí na další semestr.
Thelema-centrum má opravenou a doplněnou fotogalerii.

Novinky 2013:
A na historick.magick.cz najdete i dlouho nedostupné odkazy na první setkání Magick.cz.
Do historick.magick.cz se přesunul i stále funkční chat. Stačí najít společníky k rozhovoru...
Do části historick.magick.cz se přesunul Seznam poradců.
Tamtéž najdete pohlednice, které i teď občas posíláte.
Opravili jsme historick.magick.cz a rovnou do něj umístili odkaz na starou podobu obchodu.