Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Magie


Měsíční horoskop


Střelec

Tento měsíc půjdete především vy, muži, do školy vztahů a lásky. Budete se učit od žen trpělivosti a cílevědomosti. Ženy budou mít vztahy pevně v rukách a bude záležet jen na nich, kudy se cesty lásky budou vinout. Je to velká šance pro vaše vztahy nejen pro nejbližší týdny, ale na mnoho let dopředu.
Ve druhé dekádě zjistíte, že byste měli něco udělat i čistě pro sebe. Tento nápad vás bude ponoukat k bláznivým, ale dobrým nápadům: omezíte kouření, uklidíte, začnete chodit sportovat, budete hubnout. Náhlé rozhodnutí ale dlouho nevydrží, pokud je nepodpoříte něčím pro vás příjemným. Proto sami sebe odměňte - i když bude výsledek jen malý. I ta troška úspěchu přece stojí za pochvalu.
V rodinném životě vás vyděsí starší příbuzný nečekanou nemocí. Ale nenechejte se vyvést z míry - vše nasvědčuje tomu, že nemoc zmizí stejně rycjle, jako se objevila. A vy budete mít dobrou inspiraci k využití alternativních metod posílení zdraví.
O finance se následující období starat nemusíte. Buďto to půjde samo - anebo prostě do svého osudu v tomto ohledu zatím nemůžete zasáhnout.


Zpět...