Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Magie


Měsíční horoskop


Štír

V první čtvrtině tohoto měsíce můžete očekávat celkové zhoršení nálady. Naštěstí je to jen přechodný jev a pokud mu nepropadnete víc než je zdrávo, nebude to mít na další dobu žádný vliv.
Podstatnější je však možnost zvýšené agresivity vůči okolí, zejména pak na pracovišti. A popustíte-li uzdu svým emocím, snadno se můžete dostat do "řečí" nebo dokonce můžete svým popudlivým jednáním někoho urazit. V daném okamžiku to pro vás sice nebude nic znamenat, ale ten, jehož se to bude týkat, si to na vás dobře zapamatuje a nebude váhat křivdu vůči sobě při první příležitosti, která se mu naskytne, vrátit.
V další části tohoto období si dávejte dobrý pozor na majetek, který nosíte či vozíte sebou. Postavení Saturna a Marta ukazují na možnost drobných majetkových ztrát. To se také samozřejmě týká neopatrných půjček a v neposlední řadě i sázek.
Ke konci měsíce se dá vše do relativního pořádku a vy můžete s klidem zapadnout do rodinného kruhu a začít relaxovat. Nakonec, přesně to si po prožitém období zasloužíte.


Zpět...