Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Magie


Měsíční horoskop


Štír

Budete-li se chtít věnovat nějaké manuální práci, raději se dejte dobrý pozor na to, co a hlavně čím děláte. Manipulace s elektrickými přístroji by v tomto čase nemusela pro vás dopadnout nijak zvlášť dobře – proto se jí raději vyvarujte. Stejně tak si dejte pozor na práce ve výškách. Doma raději nevěšte ani závěsy – nebezpečí úrazu v souvislosti s uvedenými činnostmi je vzhledem k postavení Marta a Saturna pro vaše znamení značně pravděpodobná.
\r\nNaproti tomu, chystáte-li se na cesty – nemusí být daleké – děláte moc dobře, protože záležitosti spojené s cestováním jsou přesně to, pro co vám tento měsíc hvězdy přáli nejvíce.
\r\nA budete-li si chtít udělat nějakou malou radost, kupte si něco ze současných hudebních novinek, stejně jste o tom již delší dobu uvažovali a tak proč to konečně neudělat. Vaše nálada se tímto zdvihne o nezanedbatelné procento a vy se budete cítit mnohem lépe. A je-li vám líto kupovat si něco pro sebe, kupte něco blízkému člověku ve svém okolí. Upřímně míněná pozornost potěší jak obdarovaného, tak dárce!\r\n


Zpět...