Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Nauč


Měsíční horoskop


Panna

Zdá se, že máte problém ujasnit si, co vlastně od svého života a od budoucnosti očekáváte. Tento měsíc vám hvězdy naznačí hned několik zajímavých možností a směrů kam vykročit. V tom je však právě to největší úskalí. Budete mít sklon příliš dlouho váhat a slibné šance se nakonec mohou postupně všechny rozplynout. Je důležité uvědomit si, že nemůžete jít všemi cestami, je třeba si vybrat jen jednu a té se držet. Nejvíce asi budete váhat v případě partnerkých záležitostí. Není důležité rozhodnout se dobře, ale rozhodnout se! Nerozhodnost, ke které budete mít sklon je nejhorší možností.
Nedokážete-li své problémy s rozhodnutím vyřešit sami, poraďte se s přáteli, kartami a podobně. Ale všechny možnosti by měly být dobré a přínosné, jedinou špatnou volbou by byla žádná volba. Čekat můžete maximálně do třetího týdne měsíce, pak už by mohlo být pozdě.
V posledním týdnu se věnujte především rodině a záležitostem spojených s chodem domácnosti. Nejen, že dáte dopořádku delší dobu opomíjené nedostatky, ale také si velmi vydatně při této činnosti zarelaxujete!


Zpět...