Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Magie


Měsíční horoskop


Lev

Vaše finanční situace bude i nadále na stejném stupni jako doposud. Nesnažte se nad tímto stavem nijak lamentovat, nepomohlo by to a jen byste si takto přitížili. Jistým řešením by bylo pokusit se o lehký hazard, pro který můžete mít tento měsíc více štěstí, než v období minulém. To však ještě neznamená, že se máte spoléhat na nenadálou pomoc zvenčí. Jestli se objeví, tak v podobě malé výhry či prospěchu pro vás. Hlavní podíl na řešení své situace budete muset i tak vložit vy. Nepřízeň hvězd tak snadno můžete přemoci vlastní pílí.
Problémy lze očekávat i v práci. Zde je pravděpodobná hádka s některým ze spolupracovníků velmi blízkých vedení společnosti, pro kterou pracujete. Proto se raději kontrolujte více, než u vás bývá zvykem – takto vynaložené úsilí se vám vrátí v podobě bezproblémového pobytu v zaměstnání. Důležité je nenechat se vyprovokovat – je to jen na vás a vaší vůli.
Druhá polovina měsíce bude již mnohem více optimistickou, stačí vydržet a vše se v dobré obrátí! Narození ke konci znamení budou mít štěstí ve hře.


Zpět...