Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Česká tarotová škola

Měsíční Horoskop


Lev

Dobře si uvědomte význam drobné nehody či jiné nepříjemnosti, která vás postihne v prvních dnech tohoto měsíce. Má pro vás hluboký symbolický význam, který přesahuje její bezprostřední následky. Svět se vám tak snaží sdělit něco důležitého a čím dříve tomu porozumíte, tím lépe. Nebo si snad myslíte, že na své povaze nemáte co zlepšovat?
V průběhu měsíce prožijete jeden až dva klidné, nenáročné týdny, poté se ale naplno projeví symbolický význam zmíněné nehody. Možná půjde o něco, čemu beztak nebylo možné zabránit, ale pokud už znáte její symbolický význam, nezaskočí vás náhlá změna, kterou předeslala, a lépe se s ní vyrovnáte. Půjde o nějaký druh rozchodu, ať už s partnerem nebo s přáteli. Možné jsou i soudní spory.
V třetí čtvrtině měsíce uděláte nejlépe, když vše z minula prožité necháte zaležet a odpočinete si. Nejlepší by bylo aspoň na pár dnů změnit vzduch a pod nějakou záminkou odcestovat. Tím získáte od prošlých událostí patřičný odstup a načerpáte inspiraci tak potřebnou pro další konání.


Zpět...