Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Nauč


Měsíční horoskop


Lev

S postupem času zjišťujete, že vaše kondice není co bývala. Zadýcháváte-li se i po krátké chůzi, je nejvyšší čas s tím něco udělat. S cvičením to ale nepřehánějte, nemusíte hned vyhrát olympiádu. Jupiter navíc varuje před možností drobného úrazu v první třetině měsíce.
Dávejte si pozor, jakým dojmem působíte na své okolí. Přílišná strohost by mohla způsobit, že se od vás odtáhnou i lidé, kteří vás mají rádi. Ke konci měsíce by mohlo dojít i k vážným rozporům uvnitř dlouhotrvajících vztahů a jejich krachu.

Ve finančních otázkách slibují naopak hvězdy stabilitu a možnost zisku. Nebojte se investovat část svých úspor, trocha rizika se vám tentokrát bohatě vyplatí. To ovšem tento měsíc neplatí o hazardních hrách - zvláště ve třetím týdnu nemá smysl ani podávat tiket Sazky, pro vás je to škoda peněz. Návštěvu kasina proto raději odložte a jděte si místo ní třeba zaplavat. Na neobvyklých místech máte šanci poznat zajímavé lidi, schopné vám výrazně pomoci, ať už duchovně, nebo dokonce i materiálně.


Zpět...