Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Magie


Měsíční horoskop


Rak

V první polovině měsíce budete mít sklon podléhat chybným úsudkům, stihomamu a také můžete mít sklon k hypochondrii. Uvědomte si, že jde o nepříznivý vliv planet a že veškerá ohrožení existují pouze ve vaší mysli. V případě, že vaše stavy přesáhnou únosnou míru, vyhledejte skutečného odborníka v dané oblasti a vše s ním racionálně proberte.
Kolem patnáctého vás čeká příval povinností, který vás zřejmě zaměstná natolik, že na iracionální úzkosti už nebudete mít ani pomyšlení. Když se pak koncem měsíce vše poněkud uklidní, pohlédněte na vše s odstupem a pravděpodobně se sami sobě upřímně zasmějete.
Přes všechny negativa provázející začátek měsíce vám ale mohu doporučit - vzhledem k postavení Marta a Jupitera k vašemu znamení - abyste neutuchali ve svém pracovním, obchodním a finančním snažením. Na tomto poli můžete získat více, než si myslíte a pravděpodobnost omylu je takřka zanedbatelná. Chce to jen trošku sebezapření a můžete dosáhnout velmi dobrého ohodnocení svých déletrvajících snah.


Zpět...