Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Magie


Měsíční horoskop


Rak

To že se sebou nejste v poslední době příliš spokojeni je jen dobře, protože vás to stimuluje ještě k vyššímu výkonu a to je taky dobře. Tento měsíc můžete očekávat zhodnocení své práce v tom pravém slova smyslu. A proto v okamžiku, jak se to stane, neváhejte ani minutu a vyberte si zasloužený odpočinek a prožijte si klid.
\r\nCelková konstelace přeje navazování nových přátelských a partnerských vztahů. Máte jedinečnou příležitost zažít romantické časy plné lásky a porozumění. Stačí jen udělat první krok. V případě, že máte partnera nebo partnerku věnujte se ji nebo jemu. Váš vztah se tím značně posílí a otevřou se vám nové možnosti společné cesty.
\r\nKe konci měsíce se můžete pomalu navrátit do běžného denního schématu. Budete po zásluze odpočatí, plní nových dojmů čekajících na zažití a především z vás bude čišet pozitivní energie, kterou jste v průběhu měsíce tak snadno načerpali. Neváhejte se o ní podělit s ostatními ve vašem okolí – vám to neublíží a ani neubere a všem okolo vás to jen prospěje!


Zpět...