Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Magie


Měsíční horoskop


Rak

Budete mít chuť učinit ve svém životě nějakou podstatnější změnu. Nebraňte se tomu, byla by rozhodně škoda neučinit tak. Hvězdy vám přejí a to nejen ve spojení se změnami. Merkur přeje obchodům a Venuše zase lásce. Dejte si ale pozor na podezřelé obchodní nabídky - spíše sami nabídky vytvářejte než abyste je bez rozmyslu přijímali.
Užívejte si co nejlépe všech volných chvil a příležitostí k zábavě a odpočinku, v budoucnu by jich mohlo být méně. Není vhodné odpírat si cokoli příjemného. Zároveň však mějte na paměti, že přes svoji zábavu můžete někoho důležitého přehlédnout a to by vás později mrzelo.
Situace v zaměstnání bude téměř ideální, zde však pozor na nebezpečí, že si na pohodu zvyknete až příliš a změna situace vás pak zastihne nepřipravené.
Konec měsíce se naskytne možnost radikálnější změny ve vašem životě, která vám slibuje mnoho nového. Plánujete-li stěhování, poslední týden měsíce je pro to ideální. Jedná-li se však o změnu místa v rámci jednoho města, raději se jí vzdejte. Prospěšná by byla změna spojená s delší cestou.


Zpět...