Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Nauč


Měsíční horoskop


Blíženci

Tento měsíc může, zvláště ke svému konci, nabýt takřka osudového charakteru. Zpočátku bude vše zcela obvyklé. Konflikty s druhými se utlumí, rutinní způsob života vás bude celkem příjemně ukolébávat. Ale i prvních čtrnáct dní může znamenat mnohé - necháte-li se ukolébat klidem před bouří a duševně zlenivíte, můžete začít dělat dosti nebezpečné chyby. Rozhodně se nepouštějte do žádných záležitostí souvisejících s magií, Merkur není na vaší straně. Pokud však máte (nejen, ale zvláště pak v této oblasti) nějaké závazky, udělejte všechno proto, abyste jim dostáli, jinak vás záhy stihne bolestný trest.
V druhé polovině měsíce vás čeká milé setkání s člověkem, kterého jste již dlouho neviděli. Přinese vám příjemné chvíle, ale oslabí vaši už tak dosti roztěkanou pozornost.
Koncem měsíce si dávejte pozor na alkohol, může se snadno stát, že neodhadnete svoji míru a budete toho litovat. Také vám hrozí různé nehody, můžete být okradeni a v posledních dnech měsíce se můžete stát obětí nečekaného fyzického napadení. Takže pozor!


Zpět...