Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaMěsíční Horoskop


Býk

Na začátku období se mohou ohlásit průduškové potíže, popřípadě i potíže se zažíváním, proto pozor na dietetické prohřešky i na prochlazení. Nemuselo by to dobře skončit. Ženy mohou mít i bolesti ledvin.
V práci začne činit problémy osoba, která se na scéně objevila teprve nedávno. Bude kazit náladu a intrikovat. Tady rozhodně můžete zasáhnout a sjednat pořádek - máte cit pro řešení choulostivých situací i dostatek odvahy na to, abyste se postavili neomalenosti.
Rodina pro vás bude solidním zázemím, ač se nedá říci, že by vše běhalo tak jak má. Okolo 20. dne měsíce přinese tranzitující Luna nepříjemný spor v manželství či partnerství, který navíc vznikne z pomluvy třetí osoby. Pokuste se při hádce nesklouznout do obviňování protějšku, raději za sebou zavřete dveře méně používaného pokoje a zůstaňte do druhého dne v klidu.
Radost vám mohou přinést jednak děti a jednak přátelé, které beztak poslední dobou zanedbáváte. Navrhněte občasné návštěvy kulturních akcí - děti ocení kino, přátelé divadlo.


Zpět...