Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Magie


Měsíční horoskop


Ryby

Počátkem měsíce očekávejte nabídku nového zaměstnání či studia. Pokud se jí chopíte, máte šanci prožít nové zkušenosti, které sice nebudou právě příjemné, ale v každém případě pro vás budou užitečné. Pohovoříte-li si o tom s přáteli, dočkáte se pozoruhodného a možná i šokujícího odhalení souvislostí, jež vám dosud nedocházely a které se vás bytostně týkají. Pokud ale správně pochopíte, co to všechno znamená pro vás a nasměrujete svůj život správně, mnohé tím získáte.
Od druhého až třetího týdne se již mnoho zajímavého nestane. Očekávejte spíše rutinní záležitosti. Je pravděpodobné, že kvůli nějaké nové povinnosti promeškáte příležitost setkat se s mnoha zajímavými lidmi. Nezoufejte však, jednou si to určitě vynahradíte.
Po zdravotní stránce by mělo být víceméně vše v pořádku, pouze o svůj zrak byste měli lépe pečovat - důsledky jeho přílišného namáhání se na něm mohou podepsat více než v jiných obdobích.
Co se citových záležitostí týče - v prvním týdnu poznáte zajímavého člověka opačného pohlaví, pravý čas k navázání slibného vztahu ale nastane až později.


Zpět...