Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Nauč


Měsíční horoskop


Ryby

Mnoho štěstí bude čekat především ty, kteří mají potíže s prací. Ve vaší životní pouti se objeví několik možností, jak se mít dobře. Pracovní úroveň máte tak širokou, že bylo opravdu dost divné, kdyby se vaše situace nezlepšila tím směrem, který si přejete. Chcete-li napravit svoji pozici v místě, kde pracujete, naskytne se vám v půli měsíce vynikající přáíležitost, jak se prosadit a je velmi nepravděpodobné, že ji minete.
Ti, kteří práci neřeší, se mohou po celý příští měsíc dosti dobře rozvíjet na poli sebevzdělání, osobního růstu či zlepšení fyzické kondice a zdravotního stavu.
Velkou chybu byste ale udělali, pokud byste začali rýpat do čehokoliv, co se týká vztahů. Nesnažte se dokonce ani nikomu pomáhat - v lepším případě byste dostali vyčiněno rovnou, v tom horším byste se ocitli uprostřed nečestností a intrik, jichž byste se s největší pravděpodobností stali smutnou obětí.
Čeká-li vás cesta, vydejte se na ni s chutí. Přinese vám radost. A jestli nikam cestovat nehodláte, zkuste nějakou novou knížku.


Zpět...