Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Česká tarotová škola

Měsíční Horoskop


Ryby

Život vás vtahuje do nových činností a povinností a vy tak zjišťujete, že máte mnohem méně času na své staré přátele a nemáte ani příliš velkou chuť se s nimi stýkat. Nebraňte se tomu, alespoň se pro ně stanete trochu vzácnějšími.
\r\nMěli byste se pustit do studia něčeho nového a využít každé příležitosti k rozšíření svých znalostí a schopností. Jistě jich v budoucnu využijete. Ostatně - ani se vám nebude chtít lenošit, rádi se necháte pohltit studiem či kreativní prací. Na odpočinek budete mít dosti času později.
\r\nPozor však na možnou partnerskou krizi v druhé polovině měsíce. Neměla by být způsobena vašimi novými zájmy, chyba by mohla být spíše v nedostatku vaší iniciativy.
Konec měsíce přeje vzhledem k postavení Jupitera ku vašemu znamení lehkému hazardu - vsadíte-li si, je tu velká pravděpodobnost alespoň malé výhry. Sice nezbohatnete, ale dostatečně vás to potěší a to je důležité. Druhou možností je udělat radost někomu ve vašem okolí. Potěšíte tak nejen druhého člověka, ale zároveň sebe.


Zpět...