Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Nauč


Měsíční horoskop


Vodnář

Měli byste se vrátit k věcem, jimž jste se již dlouho nevěnovali. Postavení planet přeje návratům. Využijte nadcházejících dní a týdnů k návštěvám starých přátel, oprašte své znalosti cizích jazyků, znovu přečtete oblíbené knihy... To vše vám přinese mnoho nových pohledů na zdánlivě známé věci. Hledáte-li partnera, poohlédněte se mezi dávnými přáteli a známými, zde budou vaše šance nejvyšší.
Ke konci měsíce vám ale hrozí, že všechny ty návraty přerostou v až chorobnou nostalgii. Dejte si pozor, abyste až tak daleko nezašli, jinak na vás dopadne smutek nebo až depresivní stavy.
Proti špatné náladě nejlépe pomáhá rozumné množství práce. Určitě okolo sebe máte i spoustu nedohotoveného a možná by i vaše prostředí sneslo nějaký ten úklid. Na jednu stranu můžete probíráním starých věcí, poznámek a fotografii učinit zadost svým nostalgickým náladám, na druhou stranu ale budete dělat něco užitečného a sami sobě uděláte radost jak zdařilým výsledkem tak i pocitem, že to, co jste dlouho odkládali, je konečně za vámi.


Zpět...