Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Česká tarotová škola

Měsíční Horoskop


Vodnář

Tento měsíc při vás budou zpočátku stát všichni andělé strážní, které máte. Potěšení k vám bude přicházet jak z lásky, tak i z práce na započatém díle. Hrozí vám však, že budete přespříliš naplněni ušlechtilými city a myšlenkami a vzdálíte se tak realitě skutečného života.
V druhé polovině měsíce vám hrozí ztráta tempa a promarnění vhodné chvíle k zachování vztahu - ať už milostného či pracovního - který jste navázali. Venuše postupně oddálí ochrannou ruku, kterou nad vámi drží a nic už nebude tak jednoduché a samozřejmé. Budete se muset spolehnout pouze na vlastní síly a schopnosti, jinak si zaděláte na budoucí prohru. Vše vám může zkomplikovat i nečekaná nemoc.
Nejlepší bude, pokud se nenecháte ukolébat svými úspěchy, nejsou tak úplně výsledkem vašeho šarmu a schopností, ale i příznivé souhry okolností. Připravte se na horší časy a šetřete si síly.
Ale nic není tak špatné, jak se může zdát. Ještě stále vám nic nebrání v zamyšlení a zhodnocení celého předešlého období. Nic tím neztratíte a navíc si uvědomíte vlastní chyby, které vás do této situace dostaly.


Zpět...