Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Magie


Měsíční horoskop


Vodnář

Před vámi stojí dynamické, leč mírně konfliktní období. Budete-li ale šikovní, je docela dobře možné, že se aspoň těm zásadním konfliktům vyhnete.
Jednak buďte opatrní při jednání s dětmi a mladší generací vůbec. Snadno by se vám mohlo stát, že se bezdůvodně ročílíte a slova jednou vyřčená zpět nevezmete - a budou vás mrzet velice dlouho.
Větší problémy lze taktéž očekávat při prosazování nových věcí, změn či při posuzování majetkových poměrů mezi mladší a starší generací. Jen náznak změn v těchto oblastech vyvolá prudce odmítavou reakci a proto se po celý měsíc vyhněte novinkám anebo i jen rozhovorům o nich. Připomeňme, že to platí jak v práci, tak doma, tak i s přáteli.
V partnerských vztazích bude následující měsíc zdrojem několika nečekaných překvapení, která nemusejí být vždy příjemná. Sami totiž budete podrážděni a neopatrným slovem můžete vyvolat u svého protějšku výlev emocí, při němž budou řečena velmi zraňující slova. Pamatujte ale, že úsměv a včasná omluva mohou mnohému zabránit.
Vsaďte si nebo si kupte los. Přinese vám štěstí.


Zpět...