Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Seznamka pro všechny!

Měsíční Horoskop


Vodnář

Pamatujte na to, že vše se zvládnout nedá. Jestliže se vám nahromadí příliš mnoho práce, požadavků a problémů, je čas požádat o pomoc přátele. Nakonec, od čeho je máte - a zároveň tak snadno zjistíte, kdo je vám opravdu ochoten v krizové situaci přispěchat na pomoc. Vyřešíte tak dvě věci najednou: zbavíte se nahromaděných starostí a dozvíte se, kdo opravdu stojí o vaši pozornost.
Druhý týden v měsíci budete mít spoustu času řešit své osobní problémy. Možná vás vzhledem k postavení Marta čeká i nějaké to úřední jednání. Nezoufejte, i zde se vám bude dařit a ač je to zcela nepravděpodobné, svoji bitvu s úřady vyhrajete na plné čáře.
POslední týden měsíce je přímo stvořený pro uspokojování vašich potřeb. Máte radost z kulinářských orgií - dopřejte si je, baví vás sledování televize, sledujte ji, čtete knihy - čtěte jak to jen půjde - konec měsíce je váš a nenechte si to nikým a ničím pokazit! Co dodat, tento měsíc jste prostě zrozencem šťastné planety - je jen na vás, budete-li všech těchto pozitiv umět využít.


Zpět...