Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Magie


Měsíční horoskop


Beran

Čeká vás měsíc plný náznaků a předtuch, přestože se zdánlivě nebude dít nic důležitého. Zvláštní, poněku napjatá pasivita, způsobená pozicí Saturnu vzhledem k vašemu znamení, vám zpočátku nepřinese mnoho příjemného. Postupně může ochladnout nějaký přátelský či intimní vztah, může se objevit i nemoc.
Budete muset bojovat, abyste získali energii potřebnou i k těm nejběžnějším činnostem. Netrapte se tím, už od druhého týdne se postupně začnou rýsovat změny, které chtějí hvězdy do vašeho života vnést. V té chvíli začněte obzvláště pozorně naslouchat svým přátelům i známým, měli byste se tak dozvědět něco nového a důležitého. Uvítejte i zdálnlivě nepříjemné události a zprávy. Když budete mít oči otevřené, chopíte se koncem měsíce nové příležitosti, která zásadním způsobem promění váš život.
Nejlepší cestou, jak toto vše zvládnout, je snaha o dokončení všech započatých záležitostí, abyste měli později volné ruce k realizaci změn, o nichž hvězdy hovoří, a nezapomenout, že na správnou cestu člověka nasměrují obvykle ty méně příjemné události.


Zpět...