Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Nauč


Měsíční horoskop


Beran

V období nejbližším očekávejte klidné dny. Co vám bude znepříjemňovat život, bude pouze nenálada, jinak se ale jeví, že se vám vše bude dařit ne-li výtečně, pak aspoň mírně nadprůměrně. Již se nemusíte bát smůly, která vás v poslední době občas pronásledovala, ta byla spojena se špatným postavením pomalých planet, především Neptuna a Saturna, a ty se rozešly do lepších aspektů.
Ve druhé polovině měsíce se dají události více do pohybu. Rozhodnete se utratit nějaké peníze a to vás vrhne do nákupů, cest po obchodech, vybírání a váhání, zda koupit to nebo to. Nakonec utratíte daleko víc, než jste plánovali, ale žádný strach, budete spokojeni a až na jednu dvě maličkosti se vám vše vyplatí a ještě uděláte radost sobě i svým bližním.
Na konci měsíce dojde v rodině k nepříjemnosti - bude to konflikt, který bude mít zřejmě i úřední dohru. Jen se do něj nenechejte zatáhnout - sebralo by vám to příliš mnoho času a připadali byste si ... no nedobře. Můžete se ale zavčasu pokusit znesvářené strany usmířit. Jak? Udělejte si z nich trošku legraci, odhlehčete spor. Mohlo by to vyjít.


Zpět...