Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Věštba z tarotu
Horoskopy na dnešní den
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana

Magie


Měsíční horoskop


Beran

Všední den vám ztěžují chybné myšlenkové pochody, roztržitost, pomalé reakce a nedorozumění. Jste unavení, máte všeho plné zuby a tak to ještě nejmíň 14 dnů zůstane. Musíte si nějak poradit, zkusit se lépe ovládat, dát si pozor na to, co vás rozčiluje nebo vám kazí náladu. Koneckonců sebekázeň nikdy nikomu neuškodila.
Na pracovišti byste si měli dopřát větší přestávky a neklást na sebe příliš velké nároky. Práce není zajíc, neuteče vám a když se budete tvářit jaksepatří unaveně, možná se najde někdo s přebytkem energie a pomůže vám. Jindy mu zase pomoc oplatíte vy.
Jen ve vašem milostném životě se bohudíky vše vyvíjí zatím dobře. Venuše je postavená pěkně a i Merkur se zdá být dobře spojen s Lunou. Jste milováni, dostává se vám dostatku pozornosti. Vše je zdánlivě jak má být. Neusněte ale na vavřínech, nepříjemnosti mohou čekat právě na tu chviličku, kdy vaše pozornost poleví. Pamatujte si, že svůj protějšek musíte stále dobývat a stále jej zahrnovat všímavostí, a to i tehdy když se zdá, že je vše jak má být.


Zpět...