Setkání v Kunkovicích
Škola Věšteckých umění a esoteriky v Brně

MAGICK rozchodník
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy
Novinky - prosím čtěte!

Semináře
Přihláška na seminář
Thelema-centrum Kunkovice
Kunkovické latifundie

Kursy
Nabídka studia
Školní portál
Pojďte s námi...
Diskuse & dotazy

Seznam stránek
Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Napište nám
Zpět...

Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy


webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana
Základní info o setkáních v Kunkovicích

Kudy se dostanete na místo autem, je patrné z mapky. Kunkovice č.p.18, při cestě od Brna za návsí a obchodem rohový dům. U každého setkání je čas, kdy (obvykle) v pátek začínáme.

Vlaky:
Vlaky jedou z Brna do Brankovic (směr Kyjov - Uherské Hradiště). Z Brankovického nádraží je to asi 7 km pěšky po málo frekventovamé silnici. Najděte si na idos.cz autobus do Nemochovic; možná přesvědčíte pana řidiče, aby vám zastavil na křižovatce, ale i když nebude chtít, je to z Nemochovic o 3 km blíž. :-)
Vlaky jezdí 1x za dvě hodiny. Vlak jede asi hodinu. Z nádraží z kopce dolů, přejít hlavní silnici a odbočit z ní přes most okolo motorestu.

Autobusy
Z Brna do Brankovic (Uherské Hradiště - Zlín) podobně jako vlakem. Některé autobusy zastavují i v Malínkách, odsud lze polní cestou přes kopec a les asi 4 km pěšky.
Další možné spojení je z Kroměříže, odkud jezdí odpoledne přímý autobus až před dům.

Doporučujeme ověřit – jízdní řády vlaků a autobusů


Co s sebou ?
Pohodlné oblečení na cvičení i pobyt, případně silnější ponožky a svetr, komu bývá zima. Na procházku nepůjdete v městských botech nebo podpatcích. Nezapomeňte přezutí, toaletní potřeby a osobní maličkosti. Vezměte svůj pracovní sešit, lze i pastelky. Lůžkoviny máme omezeně - kdo uveze, vemte si prosím spacák.

K dispozici je 12 pohodlných míst ve dvou pokojích - nebo 30 sardinek. Na setkáních vaříme sami, osobní iniciativě se meze nekladou.
Slazené minerálky, ovocný čaj a kafe jsou v ceně. Balenou vodu u nás nenajdete, ale máme dobrou kohoutkovou z domácí studny.

Doplňkový prodej v omezeném množství nebo po dohodě dovezeme objednané: Knižní novinky, dohodnuté kopie a materiály. Pouštíme esoterickou muziku, zejména nekomerční a méně obvyklou. Nepouštíme nijak zvlášť new age a sladké zvuky.

O programu:
Program začíná v pátek společným cvičením - kdo dojede pozdě, na toho se čeká - berte na to prosím ohled! Některá setkání mají noční programy a vstáváme později. Končíme v neděli asi ve 14 hodin.
Žádné cvičení není fyzicky namáhavé. Předpokládá se ale vaše aktivita.
Co se bude aktuálně dělat, najdete v popisu cvičení nebo se ptejte!
POZOR! Prosím dodržujte čas začátku a konce akce. Pozdní příjezdy i předčasné odjezdy ruší program skupiny!

Zdraví a těší se Zuzana, Hanka a Roman.